Showit OÜ sai loodud 2018. aasta juulikuus. Meie põhiliseks tegevusalaks on lemmikloomade turvaliseks autotranspordiks vajalike vahendite ja lahenduste välja töötamine ja pakkumine vastavalt kliendi vajadustele ja eelistustele. Alustava ettevõttena on meie meeskond väike, aga tubli.

Ettevõtte asutaja ja põhiline eestvedaja on Kätlin Klein, kes enda kohta kirjutab järgmist.
“Olen lapsest peale pidanud erinevaid lemmikloomi. Viimased aastad või aastakümnendki olen pühendunud koertele. Tõukoerte aretus on minu hobi, mis nõuab aega ja pühendumist. Olen varem tegelenud ka koerte koolitustega, kuid praegu pühendun pigem oma koertega tegelemisele.
Koerte harrastuste maailmas liigutakse koertega palju autodega. Selleks on nähtud erinevaid võimalusi, alates lahtisest koerast ja lõpetades väga kallite spetsiaalsete lahendustega või turvapuuridega. Olen ise ka väikese poisi ema, kellele me ostsime parima võimaliku turvatooli. Ikka on olnud juttu kui oluline on lapse turvaline sõit, samas ka kui ohtlikud on lahtised esemed autosalongis. Pannes need asjad omavahel kokku tekkiski idee, et on vaja korralikku turvalahendust ka koerte (ja miks mitte teiste lemmikloomade) transportimiseks. Lahtine või ebaturvaliselt (turvatestimata varustusega) kinnitatud lemmikloom võib avarii ajal osutuda ohtlikuks nii endale, autos sõitvatele inimestele kui ka võimalikele appi tulnud inimestele. Samas ei tasu unustada, et lahtine koer autos võib juhti segada nii palju, et seeläbi ise avarii põhjustada.
Nende mõtetega sai mindud alustava ettevõtja koolitusele julgust koguma. Tänaseks päevaks on ettevõte loodud ja käib töö esimeste lahenduste väljatöötamise nimel.”

Turvalist sõitu koos sõbraga!


(Pilt pärineb internetist)